Cycling Tartu pälvis Filter Pärnu rattapäeval kolmikvõidu, vahetus üldliider

Pärnu rattapäeva võistluste finiš

FOTO: Kristjan Kivistik

Filter maanteekarikasarja 3. etapil, Pärnu 19. rattapäeval näitas 102,1 kilomeetri pikkusel põhisõidul suurt üleolekut Cycling Tartu – klubi ratturid hõivasid kogu poodiumi. Grupifiniši võitis Norman Vahtra, talle järgnesid Rait Ärm ja Oskar Nisu. Vahtra keskmine kiirus oli 44,9 km/h.

Parimaks naiseks tõusis üldarvestuses 65. koha saanud Kelly Kalm (CFC Spordiklubi), teine-kolmas olid vastavalt Ljuba Smirnova ja Annika Tuul (Pyssid). 39,9 km distantsil moodustasid esikolmiku sama aja saanud Kardo Aia (Püha Loomaaed), Riho Alaru ja Jaanus Linkgreim (Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi).

Cycling Tartul on Filter maanteekarikasarjas kõrged sihid, tiim on võitnud kõik kolm esimest etappi. Kuusalus saavutas esikoha Nisu ja Elvas Markus Pajur. Ka sarja kokkuvõttes on Cycling Tartul kolmikjuhtimine. Uueks üldliidriks tõusis Vahtra, kes edestab Nisu kahe ja Siim Kiskoneni kümne punktiga. Naistest hoiab kindlat esikohta Kalm. Kõiki tulemusi saab vaadata siit.

Filter maanteekarikasarja 4. etapp Fakto Auto Tallinna 9. rahvasõit toimub 9. juunil. Võistluslinnak paikneb Ülemiste linnakus Valukoja tänaval.

Tagasi üles