Koos pummeldanud elukaaslased läksid tülli, mees viskas naist õllekruusiga

Tartu Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Fotolavastus.
Fotolavastus. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Laupäeval puhkes Põltsamaa vallas Kursi külas koos alkoholi tarvitanud elukaaslaste vahel tüli, mille käigus viskas joobes 64-aastane mees 59-aastast naist õllekruusiga vastu pead. Kähmluses viga saanud naisele andsid meedikud esmaabi kohapeal. Politsei pidas joobes mehe kinni ning viis ta arestimajja kainenema.

Tülisid tuli politseil lahutada ka pühapäeval, sest hilisööl puhkes Tartus Kaunase puiestee korrusmaja korteris tüli 40-aastase mehe ja 32-aastase naise vahel. Politsei pidas joobes mehe kinni ning viis ta arestikambrisse kainenema.

Laupäeva hilisõhtul lõi 32-aastane mees Tartus Mõisavahe tänava korteris abikaasale külla tulnud 24-aastast naist. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning viis asjaolude selgitamiseks jaoskonda.

Reedel ähvardas joobes 45-aastane mees Elva vallas Koopsi külas oma endist elukaaslast. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning viis ta asjaolude selgitamiseks jaoskonda.

Tagasi üles