P, 1.10.2023

Galerii: heateo jooksuga koguti väiksele Olegile 19 000 eurot

Tartu Postimees
Facebook
Comments

Reede õhtul kogunes Tähtvere spordiparki 2010 inimest, et aidata väikest Olegi, kellel on raske kaasasündinud immuunpuudulikkus. Koostöös toetajatega koguti tema aitamiseks 19 001 eurot.

Iga-aastast heategevuslikku jooksu korraldab Tartu ülikooli kliinikumi lastefond koos klubi Tartu Maratoniga. «On meeliülendav ja võimas tunne näha nii palju inimesi jooksmas ja kõndimas ühise ülla eesmärgi nimel, et pisikest poissi ja tema peret aidata. Oleme südamest tänulikud ka sadadele inimestele, kes küll jooksul osaleda ei saanud, aga tegid lastefondi annetuskontodele Olegile suunatud annetusi. Suur aitäh kõigile!» lausus lastefondi tegevjuht Kadri Org.

Heateo jooksu rada pikkusega 4,5 km kulges Tähtvere spordipargis. Osalustasud (vähemalt 3 eurot inimese kohta) koguti annetustena, sponsorid lisasid omakorda 5 eurot iga osaleja kohta. Seega oli iga osavõtja panus Olegi toetuseks vähemalt 8 eurot.

37. Tartu maastikumaratoni programm jätkub homme tillujooksude ja minimaratoniga lastele ja noortele. Tartus Tähtvere spordipargis algavad jooksud kell 11 ja oodata on ligikaudu 3500 osalejat.

Tartu maastikumaratoni põhijooksud 42, 24, 10 ja 5 km pikkustel distantsidel toimuvad pühapäeval.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles