Juhuslik mööduja kutsus vägivallatsejale politsei (1)

Tartu Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Politsei. Foto on illustratiivne.
Politsei. Foto on illustratiivne. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Laupäeva öösel kella kolme paiku sai politsei väljakutse Tartus Sõbra tänavale. Juhuslik inimene oli seal märganud, kuidas mees lõi naist näkku ja kõhtu. Pealtnägija helistas häirekeskusesse ja kutsus abi. 

Kui politsei kohale jõudis, oli lööja sündmuskohalt põgenenud. Politseile on teada, et tegu on kannatanu elukaaslase, 31-aastase mehega. Viga saanud 24-aastane naine sai esmaabi. Vägivallajuhtumi üksikasju selgitatakse kriminaalmenetluses.

See polnud ainukene vägivalla juhtum, millele korrakaitsjad sel nädalavahetusel reageerima pidid. Politsei sai teate, et reedel kella 20 paiku löödi Tartus Alasi tänaval elumajade vahel 24-aastast meest rusikaga näkku. Ka selle juhtumi üksikasju uurib politsei kriminaalmenetluses.

Politsei sai teate, et laupäeval kella kolme paiku ründasid kaks seni tuvastamata meest Tartus Kaunase puiesteel korteris neile võõrast 19-aastast meest. Kannatanule anti traumapunktis esmaabi, lööjaid veel selgitatakse.

Pühapäeval kella 19 paiku sai politsei väljakutse Tartus W. Struve tänavale söögikoha juurde, kus alkoholijoobes 22-aastane ja 24-aastane mees ründasid verbaalselt ja füüsiliselt 21-aastast neile tundmatut meest, kes sai viga. Politsei pidas ründajad kinni ja viis nad esialgu kainenema.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles