Noored võimlejad saavutasid teise koha

Võimlemisklubi Akros poisterühm Matrix eelmisel nädalal trennihoos.

FOTO: Margus Ansu

Võimlemisklubi Akrose poisid saavutasid laupäeval Tallinnas Trefoil jõuluturniiril akrobaatilises rühmvõimlemises teise koha.

Laste-B vanuserühmas (7-12-aastased) libises eskoht käest väga napilt, sest kolme osa (vabaharjutuse, minibatuudiharjutuse ja akrobaatikaraja) peale kogusid Tartu poisid kokku 47,20 punkti, mis oli kõigest 0,15 võrra vähem kui võitjad.

„Teise kohaga oleme väga rahul ja ehk on hea ka, et kohe esimest kohta ei tulnud, muidu oleksime äkki liiga mugavaks muutunud,“ ütles Akrose treener Heigo Klaos.

7-12-aastaste laste arvestuses võistles VK Akrose rühm Matrix koosseisus Artur Ajupov, Ott Saar, Armand Songisepp, Rivo Songisepp, Brait Susi, Mihkel Reinula ja Joonas Jääger. Kõik noormehed õpivad Veeriku kooli III-V klassis.

Akrobaatikapoisse võib esinemas näha Veeriku kooli jõuluetenduses. Järgmine suurem võistlusmoment ootab neid ees märtsis Tallinnas.

Klubi nooremad võimlejad saavutasid mini-A ja mini-B klassis (6-8-aastased) vastavalt neljanda ja teise koha. Kõigi rühmade treener on Heigo Klaos.
 

Tagasi üles