Ülikooli kliinikum ootab arstitudengeid tööle

Üks kukkunud jalgrattur toimetati Tartu ülikooli kliinikumi.

FOTO: Kristjan Teedema/Tartu Postimees

Tartu ülikooli kliinikum pakub 5. ja 6. kursuse arstitudengitele võimalust kandideerida suveks abiarsti ametikohtadele.

Kliinikumi juhatuse liikme ravijuht Andres Kotsari sõnul on see noortele suurepärane võimalus näha haigla tööd seestpoolt. «Tudengid, kes on oma arstiõppe lõpusirgel, saavad abiarstina kinnistada omandatud teoreetilised teadmised praktikas ning lisaks näha suurhaigla töö köögipoolt, mis on väärtuslik kogemus tööalases karjääris.»

Abiarstid osalevad vastutava arsti juhendamisel tervishoiuteenuse osutamisel, töötades nii ambulatoorsetel vastuvõttudel kui ka statsionaaris arst-õppejõu abina, suheldes patsiendi ja tema lähedastega ning abistades protseduuride tegemisel.

«Abiarsti töö ja kaasatus on osakondades erinev, kuid kindlasti kasulik mõlemale poolele. Õpetava haiglana on kliinikumil hea meel pakkuda tudengitele väljakutset abiarstina ning teisalt võimaldab see optimeerida ka suviseid puhkusegraafikuid,» ütles Kotsar.

Abiarstiks on võimalik kandideerida uroloogia, üldkirurgia, sisehaiguste, gastroenteroloogia, nefroloogia ja kardioloogia osakonda ning kliinilise geneetika keskusesse. Abiarstide tööperiood on 1. juulist 31. augustini ning tööle saab kandideerida 10. maini.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles