Paadirallil oli näha parte ja poliitikuid

Tartu tudengipäevade paadirallil asus täna starti 18 võistkonda, küll kummipaatide ja täispuhud partidega, kuid nutikamad, ja nagu selgus, ka kõige väledamad, aerulaudadega. 

Selline valik aitas Tallinna tehnikaülikooli sõudjatel revanši võtta. Nimelt jäi vahetult enne paadirallit peetud Tartu ülikooli ja Tallinna tehnikaülikooli kaheksapaatide heitluses võit tänavu Tartusse, nagu 4,3-kilomeetrise võistlusmaa läbimisel ka mullu. Võitja aeg oli tänavu 11.57, rekord 11.07 pärineb aastast 2011. Paadirallil jäi Tartu ülikooli sõudjate võistkond vähendatud koosseisus kolmandaks.

Seekordsel paadirallil tuli meeskonna kaptenitel esmalt joosta Vabaduse puiesteelt Atlantise ette, kus siis alused vette lasti. Seejärel tuli teha tiir Kaarsilla juures oleva poi ümber ja seejärel turuhoone kõrval olnud poi ümber, et siis uuesti Atlantise ette jõuda.

Võistlema olid oodatud ka isevalmistatud alused. Auhinna kõige parema paadi eest sai võistkond Päästeaurik Nastja, kel küll ei õnnestunud tünnidel ukerdades Atlantise kaist palju kaugemale jõuda. Aga samas oli see ka ainus iseehitatud alus.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles