Tartu kunstnike liitu lisandus kümme uut liiget

Raimu Hanson
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tartu kunstnike liidu üldkoosolekul osalejad tegid kunstimaja monumentaalgalerii ees grupipildi. Vasakul kükitab juhatuse esimees Markus Toompere.
Tartu kunstnike liidu üldkoosolekul osalejad tegid kunstimaja monumentaalgalerii ees grupipildi. Vasakul kükitab juhatuse esimees Markus Toompere. Foto: Ove Maidla / TKL

Tartu kunstnike liit pidas 23. aprillil üldkoosoleku, kus majandusaasta aruande kõrval oli päevakorras uute liikmete vastuvõtt ja tänavuse aastanäituse kujundaja valimine.

Juhatuse esimehe Markus Toompere teatel võeti hääletuse tulemusel vastu kümme uut liiget: maalijad Maria Evestus, Mirjam Hinn, Alisa Koplus, Timo Kähara, Marika Maramaa, Evi Tuvikene ja Tuuli Vahesaar, galerist Liina Raus ning fotokunstnikud Jaak Kikas ja Diana Tamane. Seega on Tartu kunstnike liidus nüüd kokku 179 liiget.

Tänavuse aastanäituse kujundajaks valisid üldkoosolekul osalejad maalikunstniku ja arhitekti Martti Ruusi. Ta on lubanud teoste väljapanekusse valimiseks kaasata žürii.

Tagasi üles