Tartumaa töö- ja karjäärimessil on pakkumisel 600 töökohta

Täna leiab Eesti Rahva Muuseumis aset Tartumaa töö- ja karjäärimess, suur fuajee on rahvast täis. ERMi saalides ja auditooriumeis lisaks teemakohased loengud ja seminarid, kus saab karjäärinõu ja näpunäiteid heaks äriplaaniks ning vastuseid mitmesugustele küsimustele, puudutagu need tööotsija tervist, tööalast rehabilitatsiooni või võimalusi välismaale tööle saada.

Kaheksandat korda toimuval messil on kohal üle 80 tööandja ja koostööpartneri ning saadaval ligi 600 töökohta. Pakkumisel on nii täis- kui osalise tööajaga, aga ka hooajalist tööd.

Töötukassa Tartumaa osakonna juhataja Jane Väli ütles, et töömess on hea võimalus uue töö leidmiseks, karjäärinõustajatega kohtumiseks ning õppimisplaanide tegemiseks. «Sel aastal on fookuses elukestev õpe, messi aruteludes ja töötubades saab teada, millised on õppimisvõimalused,» rääkis ta. «Üsna levinud on suhtumine, et õppimine on vaid noortele.»

Messil on eraldi noorteala, kus saab küsida nõu esimese töökoha leidmisel ja rääkida karjäärinõustajatega oma tulevikuplaanidest.

Tagasi üles