Galerii: kevadised tudengipäevad algasid päikeselise pannkoogihommikuga

Täna algas traditsioonilise pannkoogihommikuga Tartu tudengipäevade kevadfestival. Pannkoogihommik on sissejuhatuseks 27. aprillil algavale festivalinädalale, mille kavast leiab üle 150 ürituse.

Lisaks pannkookidele saab raeplatsil kõhu täis süüa ka tudengiorganisatsioonide pakutavast tatra- ja kaerahelbepudrust, smuutist ning vahvlitest. Tasuta hommikusöögi kõrvale saab tutvust teha eesootava festivali kavaga, kuhu mahub hulgaliselt nii kultuuri-, muusika-, spordi- kui ka meelelahutusüritusi. 

Laupäeval algava festivali esimese ja teise päeva kavasse kuuluvad veeüritused: 27. aprillil kell 12 algav uustulija ja telesaatest «Rajalt maha» inspireeritud Wipe Out ning 28. aprillil toimuvad klassikud Karsumm ja paadiralli. 

Aprillikuu viimasel päeval ehk volbriööl on kõik oodatud nautima Kaarsillal antavat kontserti ja tuleetendust, mille peaesineja on Eesti kuumim funkbänd Lexsoul Dance Machine.

Reedel, 3. mail saab üle aastate taas kaasa elada mudamaadlusele, milles sel korral võtavad mõõtu nii naised kui ka mehed. Üritus toimub Küüni tänaval algusega kell 22.

Festivali viimasel õhtul ehk 4. mail kell 21 algab Tartu lumepargis suurejooneline tudengite öölaulupidu. Linnarahvas ja üliõpilased on oodatud liituma ka lumeparki liikuva avarongkäiguga, mis saab alguse kell 20 Raekoja platsilt. 

Tagasi üles