Maamess toob Tähtvere linnaosa tänavatele suurema liikluse

Tartu Postimees
Copy
Maamess möödunud aastal.
Maamess möödunud aastal. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Maamessi korraldajad annavad teada, et seoses läheneva suursündmusega on messikeskuse lähistel tänavatel oodata tihedamat liiklust. Suuregabariidilisi masinaid kohtab tänavatel juba alates esmaspäevast, maamess toimub 25.–27. aprillil.

Maamessi ülespanek on alanud ning järjest saabuvad rasked veosed põllu- ja metsatehnikaga. Korraldajad paluvad liiklejatelt tähelepanelikkust ja kannatlikku meelt, sest veosed on suuregabariidilised, vajavad manöövriteks rohkem ruumi ning on liikluses aeglasemad.

Neljapäeva, 25. aprilli hommikul kell 10 avatakse maamess külastajatele ning sündmus kestab laupäeva, 27. aprilli kella 16ni. Korraldajate sõnul võib esineda liiklusseisakuid, liiklejatel palutakse tähelepanelikult jälgida ajutisi liiklusmärke ja täita reguleerijate korraldusi. Külastajate sõidukitele on avatud laululava alumine parkla ning Vaksali tänava pikenduse parkla, mõlemal on parkimine tasuta.

Messi mahavõtmine algab 27. aprillil kell 17 ning vältab umbkaudu nädala.

Tihedama liiklusega tuleb arvestada eelkõige Fr. R. Kreutzwaldi, F. Tuglase, Betooni ning Tähtvere tänavatel. Tallinna suunal liikujatel palutakse võimaluse korral kasutada Fr. R. Kreutzwaldi tänava asemel Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maanteed.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles