Põltsamaa volikogu lahendas lasteaiaküsimuse jõuvõttega

Teisipäevasel Põltsamaa vallavolikogu istungil jäi lasteaia eelnõu üle hääletama üksnes koalitsioon, sest opositsiooniliikmed otsustasid istungilt protesti märgiks lahkuda. Eili Arula

FOTO: Eili Arula

Juba aasta aega on Põltsamaa vallajuhid veeretanud Põltsamaa linna lasteaedade küsimust nagu kuuma kartulit. Põhiküsimus oli, kas hakata pihta kehvas seisus oleva Tõrukese lasteaia rekonstrueerimisega või ehitada uus lasteaed, kuhu mahuksid nii Tõrukese kui ka linna teise lasteaia Mari lapsed.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Lugu sai punkti üleeile, mil Põltsamaa vallavolikogu võttis enamushäältega vastu otsuse, et Tõrukese majas peab tegema hädapärast remonti ning uus lasteaed tuleb lähiaastatel ehitada senise Tõrukese lasteaiamaja asemele.

Pealtnäha selge ning konkreetne otsus ei ole siiski kõigile vallavolikogu liikmetele meelepärane. Nimelt oli volikogu üleeilse istungi päevakorras esialgu hoopis teistsugune eelnõu, mis nägi ette, et esmalt tuleb Tõrukeses teha vajalikud remonditööd ning uus lasteaed tuleks ehitada hoopis uude kohta, Põltsamaa kesklinna jõe lähistel asuvasse Kördiööbiku parki.

Tagasi üles