Eesti ja välismaa noored jalgpallurid võtavad nädalavahetusel Tartus mõõtu

Eilsest pühapäevani toimuvad jalgpalliklubi FC Santose eestvedamisel Tartus Hillar Otto Memoriali esimesed turniirid, kus mõõtu võtavad noored jalgpallurid välismaalt ja Eestist. 

Läbi aastate on osalejaid peamiselt Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt, Valgevenest ja Soomest. Lisaks on meil olnud külalisi Ukrainast ja Rootsist.

Turniir on korraldaja Jaano Poomre väitel oluline, kuna seal kohtuvad erineva tausta ja kultuuriga jalgpalliklubid. Turniir on saanud traditsiooniliseks ja seda peetakse alates 2006. aastast.

Turniiri eesmärk on pakkuda Tartu linna, maakonna ja teiste Eesti jalgpalliklubide noortele jalgpalluritele võimalust kõrvutada ennast samal alal tegutsevate eakaaslastega. Lisaks saavad noored analüüsida oma oskusi, ammutada motivatsiooni edaspidiseks ning selle kõige abil enesele uusi eesmärke püstitada.

Hillar Otto oli Eesti jalgpallitreener ja JK Tammeka asutajaliige. Ta tegutses aastatel 1984–1992 Tartu Kalevi linnanõukogu instruktorina ning aastatel 1989–2004 JK Tammeka pea- ja noortetreenerina.

Tagasi üles
Back