iDeal kampaania

Tänavune Tartu meister mälumängus on Toivo Kreek

Võistluse esikolmik. Vasakult Urmas Kukk, Toivo Kreek ja Rein Hiob.

FOTO: Silja Paavle

Eile toimusid Tartus Eesti mõttespordi seltsi korraldusel seitsmendad Tartu meistrivõistlused üksikmälumängus. Meistritiitlit tulid taga ajama 39 võistlejat, kelleks parimaks osutus Toivo Kreek.

Mälumänguritel oli tarvis nuputada 60 küsimuse kallal, palju oli Tartu- ja Lõuna-Eesti-teemalisi küsimusi. Tänavuste küsimuste autor oli mullune võitja Tiit Naarits.

Pärast mitmetunnist pusimist saavutas kaaluka 75 punktiga esimese koha Toivo Kreek, kellele see oli esimene Tartu meistritiitel üksikmälumängus.

Teise koha saavutas Urmas Kukk 68 punktiga ning kolmandaks tuli pingelises punktiheitluses Rein Hiob 67 punktiga. Rebimine tabeli esiotsas oli tõeliselt tihe, viienda kuni 19. koha saavutanud mängijad jäid kõik viiepunktise vahemiku sisse.

Parim naine oli kolmandat aastat järjest Tartu Kivilinna kooli õpetaja Inga Toom 49 punktiga, üldarvestuses jagas ta 10.–13. kohta. Parima tudengina sai ära märgitud Anna Linda Tomp ning parima õpilasena Richard Luhtaru.

2013., 2015., 2016. ja 2018. aastal oli parim Tartu mälumängur Tiit Naarits, 2014. aastal sai meistritiitli Matis Song ning 2017. aastal Andres Keil.

Tartu 47. mälumänguhooaeg lõpeb 10. aprillil Tartu karikamänguga.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles