Metsanduskool avab rahvusvahelisel metsapäeval uksed

Tartu Postimees
Copy
Tiksoja mets.
Tiksoja mets. Foto: Sille Annuk

Luua metsanduskool tähistab 21. märtsil rahvusvahelist metsapäeva uste avamisega kõigile huvilistele. Päeva jooksul saab teadmisi metsast ja metsandusest, ülevaate õpetatavatest erialadest ning praktilistes töötubades soovitud erialaga end varakult kurssi viia.

Lahtiste uste päeval saavad kõik huvilised ringi vaadata metsanduskooli õppe- ja praktikaruumides ning küsida õpilastelt ja töötajatelt õpingutega seonduvaid küsimusi, et valida just endale sobiv eriala. Peale erialade tutvustusi saab osaleda selles töötoas, mis valitud erialaga enim haakub.

Lahtiste uste päeval saab nõu küsida erialavaliku kohta ning seejärel toimub infotund ja ülevaatlik õppetund metsandusest, järgnevad töötoad ja ekskursioonid.

Luua metsanduskool avab 2019. aastal esimest korda vastuvõtu metsatehniku erialale, teised on varasemast tuttavad erialad. Dokumentide vastuvõtt algab 1. maist ning kestab jaanipäevani, täiskasvanud õppija võib aga avalduse saata 12. augustini.         

Luua metsanduskool on riigi kutseõppeasutus, kus õpe toimub nii statsionaarses (kooli- ja töökohapõhises) kui ka mittestatsionaarses õppevormis ning kolmes õppekavarühmas: metsandus, aiandus ja loodusturism.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles