Kääriku spordikeskus jõudis järgmise verstapostini

Kaspar Koort
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kääriku uues spordihallis jälgib kolme väljakut treeneri nutiseadmega ühendatud PlaySighti analüüsisüsteem, mille abil saab sportlasele eksimused ette näidata. 
Kääriku uues spordihallis jälgib kolme väljakut treeneri nutiseadmega ühendatud PlaySighti analüüsisüsteem, mille abil saab sportlasele eksimused ette näidata. Foto: Sille Annuk

Oleme oma treeninglaagrite ajad sinna juba viieks aastaks paika pannud, muidu libiseksid need lihtsalt käest ära, tõdes Veeriku Badmintoni sulgpalliklubi treener Rainer Kaljumäe, kes läheb peagi koos hoolealustega uhiuude Kääriku pallimängude halli nädalaks oskusi lihvima. Kaljumäe hirm pole asjatu, näiteks 2025. aasta juuliks on juba 52 protsenti Kääriku spordikeskusest broneeritud.

Käärikul vägesid juhtiv sihtasutuse Tehvandi spordikeskus juhatuse liige Kristjan Karis ei salga, et nende eesmärk on pakkuda sportlastele maailmatasemel treeninguvõimalusi ning riigi rahastuse toel teeb varasemast ajast ülikooli spordibaasina tuntud keskus läbi uuestisünni.

Tunamullu valmis uus sportlaste majutushoone, mullu sügisel rajati jalgpalli kunstmurustaadion ning hiljuti pandi punkt pallimängude halli ehitustöödele.

Tagasi üles