Tartumaal kadunud Arthur leiti tuttavate juurest

Kadunud Arthur.

FOTO: Lõuna prefektuur

Politsei otsis eile taga 1950. aastal sündinud Arthurit, kes võis sihitult ringi liikuda Elva ja Rannu kandis ning vajab abi. Hilisõhtul viisid otsingud sihile ning mees leiti Tartumaalt Nõo vallast eramust tuttava juurest. 

Olgugi, et politseile algselt laekunud info kohaselt võis mehe elu ja tervis olla ohus, siis tegelikult oli temaga kõik korras, politsei abi ta ei vajanud.

Eile õhtul kella 15 paiku sai politsei teate, et Tallinnas istus rongile 68-aastane mees, kes sõitis Elva raudteejaama. Lähedane kirjeldas politseile, et mehel on mäluprobleeme, mistõttu võib ta kõrvalise abita hätta sattuda. 

Positsioneerimine andis erinevaid tulemusi, kuid viimatine tulemus näitab mehe telefoni asukohaks Illi küla Nõo vallas või selle lähiümbrust Kambja vallas Kodijärve kandis. Politsei on püüdnud mehega telefonitsi kontakti saada, kuid kõnedele ta kahjuks ei vasta.

Kui esialgu polnud teada, mida mees kannab, siis laekunud vihje kohaselt võib tal seljas olla pruunikat värvi jope ja peas karvase äärega müts. 

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Meelis Saarepuu ütles õhtul, et otsingud jätkuvad ning politsei kontrollib endiselt üle piirkonda jäävaid teid, muuhulgas ka mahajäetud hooneid.

«Suhtluses kohalikega, kes sealkandis elavad ja liiguvad, ei ole edasiviivat infot õnnestunud veel hankida, kuid töö jätkub,» sõnas ta. 

Tagasi üles
Back