Tartu linnavalitsus pani Sebe kaheksa aasta tööle hindeks väga hea (4)

Kelly Olesk
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
AS Sebe juhatuse liige Üllar Kaljuste bussiga, mis pärast 1. juunit enam Tartu tänvatel ei sõida, suve hakul võtab töö üle AS Go Bus, mis on ülikoolilinnas teenust pakkunud varemgi.
AS Sebe juhatuse liige Üllar Kaljuste bussiga, mis pärast 1. juunit enam Tartu tänvatel ei sõida, suve hakul võtab töö üle AS Go Bus, mis on ülikoolilinnas teenust pakkunud varemgi. Foto: Margus Ansu

Kaheksa aastat tagasi vurasid ASi Sebe bussijuhid uhiuute punaste bussidega ülikoolilinna. Tänavu 1. juunil annab Sebe teatepulga uuele hankevõitjale ASile Go Bus. Viimane võitis hanke pakkumusega 6,6 miljonit ehk kümne aasta jooksul tuleb linnal välja käia 66 miljonit. Enne Sebe ülikoolilinnast lahkumist võttis Tartu linnavalitsus praeguse vedaja aastad siin kokku ja hindas teenusepakkuja töö väga heaks.

Ka Tartu Postimehe tänavaküsitlus andis mõista, et teenusepakkujale etteheiteid ei ole. Pigem kurtsid linlased sõidugraafiku üle, aga seda reguleerib linnavalitsus. Koos uue vedajaga tuleb ka uus sõidugraafik.

Peaaegu täiuslik

Kommentaarid (4)
Copy
Tagasi üles