Tallinna muusikakeskkool kinkis Kammeri koolile klaveri (1)

Tartu Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kammeri kooli muusikaõpetaja Maarika Kaalep uue klaveriga tutvumas.
Kammeri kooli muusikaõpetaja Maarika Kaalep uue klaveriga tutvumas. Foto: Kammeri kool

Tallinna muusikakeskkool tegi mõni aeg tagasi üleskutse, kus pakkus kasutatud kontsertklaverit kingituseks mõnele teisele koolile. Kammeri kooli muusikaõpetaja Maarika Kaalep ütles, et teade sisaldas üleskutset «Kes ees, see mees!». 

Kambja valla väljaanne Olevik ja Koduvald kirjutas, et avalikule teatele reageerisid paljud koolid, nende hulgas ka Kammeri kool. «Tänu meie kooli direktorile Kairi Kolkile, kes teatele kiiresti reageeris, pandi ka meie kool soovijate nimekirja,» ütles muusikaõpetaja Maarika Kaalep.

Koolipere üllatus oli suur, kui nad said teada, et klaver rändabki Kammeri kooli. Klaver on kooli saali kaunistanud juba paar nädalat ja lastele klaver väga meeldib. Muusikaõpetaja Maarika Kaalep ütles, et klaver on korras ja suurepärase kõlaga. Estonia kontsertklaverid on kõrgelt hinnatud kogu maailmas. «Mul on siiralt hea meel, et meie kooli lapsed saavad nüüd laulda klaveri helide saatel ja kes teab, võib olla nii mõnelgi tärkab soov pilli õppida,» lisas ta.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles