Selgusid Tartumaa töötajate poolt enim armastatud tööandjad

Tartumaa kõige ihaldusväärsemaks tööandjaks peeti Playtechi.

FOTO: Playtech

Eesti suurima tööportaali Cv-keskuse iga-aastasest uuringust selgusid Tartumaa töötajate poolt enim armastatud tööandjad.

Tartumaa ihaldusväärseim tööandja 2019 on osaühing Playtech Estonia, teise koha saavutas Swedbank aktsiaselts ja kolmanda Telia Eesti AS. Eesti ihaldusväärseima tööandja neljandal kohal on Eesti Energia, kellele järgnesid IT-hiiglased Transferwise ja Skype Technologies. Esikümnesse valisid tartlased veel Tartu ülikooli, Microsoft Estonia OÜ, Cleveron AS ja Taxify OÜ.

CVKeskus.ee on Eesti ihaldusväärseimaid tööandjaid välja selgitanud juba kaheksa aastat, kuid Tartumaa parimad tööandjad selgusid teist korda. Ka eelmisel korral, 2017. aastal valisid tartlased ihaldusväärseimaks tööandjaks OÜ Playtech Estonia. Kaks aastat tagasi saavutas aga teise koha Eesti Energia ja kolmanda Telia Eesti AS. Võrreldes 2017. aastaga, on tartlaste pingereast välja langenud SEB Pank AS, Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK) ja AS A. Le Coq.

«Uuringust selgub, et Tartumaa töötajad näevad ihaldusväärseid tööandjaid pealinlastest pisut erinevalt,» kommenteeris uuringut CVKeskus.ee Baltikumi kommunikatsioonijuht Henry Auväärt.

Kui Tallinna töötajad peavad kõige olulisemaks karjäärivõimalusi, siis tartlaste jaoks muudab ettevõtte ihaldusväärseks, kui seal pakutakse head töötasu. Lisaks konkurentsivõimelisele palgale ja karjäärivõimalustele peab Tartumaa töötajate jaoks tööandja looma keskkonna, kus on võimalik end teostada ning kus kõik töötavad võrdselt ühtses ja hoolivas meeskonnas. «Samuti on oluline, et tööandja oleks aus ja tööturul hea mainega,» lisas Auväärt.

Kümme Tartumaa ihaldusväärseimat tööandjat

  1. OÜ Playtech Estonia
  2. Swedbank AS
  3. Telia Eesti AS
  4. Eesti Energia AS
  5. Transferwise LTD Eesti filiaal
  6. Skype Technologies OÜ
  7. Tartu ülikool
  8. Microsoft Estonia OÜ
  9. Cleveron AS
  10. Taxify OÜ
Tagasi üles