E, 6.02.2023

Hiinlased tulevad Lähtele Tartu suusatajaid kimbutama

Priit Pullerits
Hiinlased tulevad Lähtele Tartu suusatajaid kimbutama
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Hiina suusamees Jincai Shang.
Hiina suusamees Jincai Shang. Foto: Imago Sport

Lemeksi suusasarja kolmapäevasel etapil Lähtel tulevad kohalikele harrastajatele konkurentsi pakkuma tartlase Vahur Teppani juhendamisel treenivad Hiina suusakoondise liikmed, kes kasutavad 10 km vabatehnikasõitu osana ettevalmistusest vähem kui kuu aja pärast Austrias Seefeldis algavateks MM-võistlusteks.

Hiina meestest lähevad Lähte rajameistri Jaanus Robi sisseaetud 2,5 km pikkusele ringile oma suutlikkust proovima Läti meister ja mulluste Eesti meistrivõistluste hõbe Jincai Shang ning äsja Otepää MK-etapil sprindis 34. koha saanud Wang Qiang, tänavuse Hiina Vasaloppeti võitja. Hiina naistest osalevad Ma Qinghua ja Li Xin, kellel on eelmises talvest Eesti meistrivõistlustelt ette näidata vastavalt teine ja esimene koht.

Start kõigile soovijatele on kolmapäeval Lähte suusastaadionil avatud pärastlõunal kella neljast õhtupoolikul kella poole kaheksani. Lemeksi sarja esimesel etapil eelmise nädala kolmapäeval osales Tähtvere spordipargis üle 250 suusataja algklassilastest pensionärideni.

Märksõnad
Tagasi üles