T, 7.02.2023

Annelinna ja Sõbra Prisma hoidsid jõulude eel öösiti uksed lahti

Tartu Postimees
Annelinna ja Sõbra Prisma hoidsid jõulude eel öösiti uksed lahti
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Möödunud öösel kella kahe paiku olid Sõbra Prisma parklas vaid üksikud autod.
Möödunud öösel kella kahe paiku olid Sõbra Prisma parklas vaid üksikud autod. Foto: Janno Zõbin

Prisma avas 21.-23. detsembrini kõik oma Tallinnas, Tartus ja Narvas asuvad hüpermarketid ööpäevaringselt. Seda põhjusel, et anda inimestele võimalus sooritada viimase hetke söögi- ja kingiostud neile kõige paremini sobival ajal.

Möödunud öösel kella kahe ajal olid Sõbra Prisma (Sõbra 58) lumises parklas vaid mõned üksikud autod. Kaupluses mängis jõulumuusika ja seal viibis korraga umbes kümmekond külastajat, kes peamiselt toidukaupu korvi ladusid.  Üks tubli isa ostis hilisel ajal aga oma lapsele kelgu. Teenindavast personalist võis Sõbra Prisma hüpermarketis näha üht müüjat ja turvameest.

Prisma Peremarket AS tegevdirektori Jussi Nummelini sõnul ajendas öise lahtioleku otsust tegema kolm asjaolu. Esiteks näitab viimaste aastate statistika, et lisaks toidukaupadele ostetakse jõulueelsetel päevadel palju kingitusi, teiseks on jaanipäeval ja teiste pühade ajal 24 tundi ja seitse päeva nädalas avatud Prismade külastatavus olnud märgatavalt suurem ning kolmandaks oli öine Prismade ajutine avamine väga edukas Soomes, kus seda tehti eelmise aasta jõulude eel.

Märksõnad
Tagasi üles