Tartu rahvusvahelisel sulgpalliturniiril võidutsesid Venemaa sportlased

U19 vanuseklassis on neidude paarismängu finaalis Anastassia Šapovalova ja Anastassia Kurdjukova (mõlemad punases) vastas samuti Venemaa sportlased Viktoria Kozõreva ja Maria Suhhova. 

FOTO: Kristjan Teedema

Annelinna spordimajas jõudsid pühapäeval lõpule kolmepäevased sulgpalliheitlused, kus selgusid Euroopa juunioride karikavõistluste järjekordse etapi võitjad. Kõige tähtsamates finaalides, kus kohtusid U17 ja U19 vanuseklassi parimad, hakkasid võitudega enim silma Venemaa noored sulgpallurid.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

U19 klassis võitsid esikoha noormeeste üksikmängus Tomás Toledano (Hispaania) ja neidude üksikmängus Anastassia Šapovalova (Venemaa) ning noormeeste paarismängus Rory Easton ja Ethan Van Leeuwen (Inglismaa), neidude paarismängus Anastassia Kurdjukova ja Anastassia Šapovalova (Venemaa) ning segapaarismängus Ethan Van Leeuwen ja Annie Lado (Inglismaa).

Moskvalanna Anastassia Šapovalova rääkis kohe pärast autasustamistseremooniat, et võidud tulid raskelt – seda enam, et ta võistles 16-aastasena vanemas vanuseklassis ja neidude paarismängus olid vastasteks samuti venelannad.

Tagasi üles