Kehtima hakkas uus rongide sõiduplaan

Elroni rong.

FOTO: Sille Annuk

Elroni rongide sõiduplaanid on muutunud: toimima hakkas Tallinna-Viljandi ekspressliin, üks ekspressrong lisandus ka Tartu suunale. Seetõttu muutus Tartu linnavalitsuse teatel bussiliini nr 25 sõiduplaan.

«Ekspressühenduse loomine Tallinna ja Viljandi vahel on meil eesmärk olnud juba ammu,» ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Uus sõiduplaan toob tihedama liikluse ka Tallinnast Tapale, Jõgevale ja Tartusse. «Reisijad eelistavad võimaluse korral kiireid ekspressühendusi,» sõnas Kongo. «Lisaks liikluse tihendamisele loodame ronge juurde osta, et tulevikus pakkuda ka Tallinna ja Tartu vahel veelgi mugavamat teenust.»

Kagusuunal suuri muudatusi praegu ei ole. «Tartu ja Valga vahele lisasime ühe rongi eelmisel aastal ning praegu paraku seal nõudluse kasvu näha ei ole,» lisas müügi- ja arendusjuht. «Endiselt saab kõikide Valga rongidega Tallinna ning pärastlõunal on otseühendus ka Tallinnast Põlva ja Koidula suunal. Muudel juhtudel tuleb Tartus rongi vahetada, sõiduplaani oleme koostanud selliselt, et ümber istuda oleks võimalikult mugav.»

9. detsembrist kehtima hakanud sõiduplaani saab vaadata Elroni veebilehelt ja ooteplatvormidelt. Tasuta rongiteavet saab küsida ööpäev läbi telefonil 616 0245.

Tagasi üles