Eesti mainekaimaks hinnatud loovagentuur teeb pigem vähem, kuid hästi

Kaspar Koort
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Neway väike, aga tegus meeskond: Jaan Naaber (vasakult), Mart Varik, Risto Reinumägi, Evgeny Kureyko, Toomas Naaber, Riho Lill ja Berit Roiland.
Neway väike, aga tegus meeskond: Jaan Naaber (vasakult), Mart Varik, Risto Reinumägi, Evgeny Kureyko, Toomas Naaber, Riho Lill ja Berit Roiland. Foto: Margus Ansu

Aasta turundustegu, aasta digitegu, terve komplekt Kuldmune ning Eesti disainiauhindade kuld ja pronks – see on vaid väike osa tunnustustest, mida on viimastel aastatel pälvinud Tartu disaini- ja digiagentuur Neway. Kolme aasta eest suurt kaasaelamist leidnud Sepa jalgpallikeskuse ühisrahastusplatvormiga tõeliselt tuule tiibadesse saanud agentuur hinnati tänavu valdkonna mainekaimaks.

Aasta turundustegu, aasta digitegu, terve komplekti jagu Kuldmune ning Eesti disainiauhindade kuld ning pronks – see on vaid väike osa tunnustustest, mida on viimastel aastatel pälvinud Tartus resideeruv Neway disaini- ja digiagentuur. Kolme aasta eest suurt kaasaelamist leidnud Sepa jalgpallikeskuse ühisrahastusplatvormiga tõeliselt tuule tiibadesse saanud agentuur hinnati tänavu valdkonna mainekaimaks.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles