T, 21.03.2023

Eesti mainekaimaks hinnatud loovagentuur teeb pigem vähem, kuid hästi

Kaspar Koort
, reporter
Eesti mainekaimaks hinnatud loovagentuur teeb pigem vähem, kuid hästi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Neway väike, aga tegus meeskond: Jaan Naaber (vasakult), Mart Varik, Risto Reinumägi, Evgeny Kureyko, Toomas Naaber, Riho Lill ja Berit Roiland.
Neway väike, aga tegus meeskond: Jaan Naaber (vasakult), Mart Varik, Risto Reinumägi, Evgeny Kureyko, Toomas Naaber, Riho Lill ja Berit Roiland. Foto: Margus Ansu

Aasta turundustegu, aasta digitegu, terve komplekt Kuldmune ning Eesti disainiauhindade kuld ja pronks – see on vaid väike osa tunnustustest, mida on viimastel aastatel pälvinud Tartu disaini- ja digiagentuur Neway. Kolme aasta eest suurt kaasaelamist leidnud Sepa jalgpallikeskuse ühisrahastusplatvormiga tõeliselt tuule tiibadesse saanud agentuur hinnati tänavu valdkonna mainekaimaks.

Aasta turundustegu, aasta digitegu, terve komplekti jagu Kuldmune ning Eesti disainiauhindade kuld ning pronks – see on vaid väike osa tunnustustest, mida on viimastel aastatel pälvinud Tartus resideeruv Neway disaini- ja digiagentuur. Kolme aasta eest suurt kaasaelamist leidnud Sepa jalgpallikeskuse ühisrahastusplatvormiga tõeliselt tuule tiibadesse saanud agentuur hinnati tänavu valdkonna mainekaimaks.

Märksõnad
Tagasi üles