L, 23.09.2023

Konkurents muudab väikeste mängumaade elu kibedaks

Kelly Olesk
, reporter
Facebook
Comments
Annelinnas uksed avava mängumaa Kidsland omanikul Henri Lehtsaarel tekkis idee mängumaa luua siis, kui tema oma lastel said kõik teised Tartus tegutsevad mängumaad läbi käidud ja tekkis tunne, et midagi on puudu.
Annelinnas uksed avava mängumaa Kidsland omanikul Henri Lehtsaarel tekkis idee mängumaa luua siis, kui tema oma lastel said kõik teised Tartus tegutsevad mängumaad läbi käidud ja tekkis tunne, et midagi on puudu. Foto: Sille Annuk

Täna pääsevad kliendid Annelinna keskuse laiendusse, mille esimesel korrusel asub taaskasutuspood Sõbralt Sõbrale, omasuguste seas Tartu suurim, ning selle kohal teisel korrusel mängumaa Kidsland. Järgmisel laupäeval avab laienduses uksed ka spordiklubi Myfitness.

Mängumaa Kidsland omanik Henri Lehtsaar rääkis, et nädal tagasi nende ruumides peetud proovipeol näis ühtviisi väga lõbus olevat nii lastel kui ka täiskasvanutel. Mängumaal on seikluspark, mitmesugused pallimängukohad – sealhulgas inimlauajalgpalli plats – kuuliraja ehitus, pallivihmaga pallimeri, piljard ja toad, kus saab sünnipäevi tähistada.

Lehtsaar juhtis tähelepanu tõsiasjale, et nende mängumaal ei vilgu ühtegi ekraani, sest tänapäeva lapsed veedavad niigi liiga palju aega kõikvõimalike nutiseadmetega. Ka mängumaa tegemiseks sai ta idee oma lapsi vaadates.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles