Uus nõukogu asub jääajakeskuse juhti valima

Jarno Laur

FOTO: Margus Ansu

Tartu valla jääajakeskuse juhiks soovib saada seitse inimest, kellest ühe valib sellele ametikohale välja keskust haldava Saadjärve sihtasutuse uus nõukogu.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tartu valla Jääajakeskuse juhiks soovib saada seitse inimest, kellest ühe valib sellele ametikohale välja keskust haldava Saadjärve sihtasutuse uus nõukogu.

Seoses juhatuse liikme tähtajalise lepingu lõppemisega kuulutas Saadjärve sihtasutus oktoobri keskel välja avaliku konkursi juhatuse liikme ametikohale. «Sooviavaldused on nüüd kokku loetud, alguses oli neid viis ja siis tuli veel paar tükki juurde,» ütles Tartu vallavanem Jarno Laur. Kes juhatuse liikmeks kandideerivad, ta ei avaldanud. «Eri inimesed soovivad sel kohal töötada,» märkis vallavanem. «Nende nimesid ei ole konkursi ajal viisakas avaldada.»

Uue juhatuse liikme valib soovijate hulgast välja Saadjärve sihtasutuse uus, septembri lõpus ametisse nimetatud kuueliikmeline nõukogu. Valikuga tehakse algust teisipäeval, 13. novembril, kui nõukogu liikmed vaatavad laekunud avaldused üle ning kavandavad järgmised sammud.

Tagasi üles
Back