Tartu tenniseturniiri võidukarikas rändas Ukrainasse

Tartu Postimees
Vladyslav Manafov (vasakul) alistas üksikmängu finaalis Martins Podzuse.
Vladyslav Manafov (vasakul) alistas üksikmängu finaalis Martins Podzuse. Foto: Sven Zacek / Tähtvere tenniseklubi

Tartus Tähtvere tennisekeskuses nädal aega kestnud ITF Futures 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga meeste tenniseturniiri üksikmängu võitis Ukraina mängija Vladyslav Manafov, kes alistas tasavägises finaalis 7:5, 6:3 lätlase Martins Podzuse. Finalistidel olid ka turniiritabeli kõrgeimatel kohtadel.

Eesti mängijatest oli edukaim Vladimir Ivanov, kes poolfinaalis pidi tunnistama just Podzuse paremust. Manafovi kontol on nüüd karjääri jooksul kaheksa võidetud üksikmängu tiitlit ITF Futurese turniiridelt, Podzusel on võidetud neli tiitlit.

Paarismängus krooniti võitjateks Vladimir Ivanov ja Maxim Ratniuk (Venemaa). Finaalis alistasid nad Šveitsi ja Bulgaaria paari Luca Castelnuovo - Vlasko Mladenov (Bulgaaria).