Euroopa kultuuripealinnaks jäid pürgima Tartu ja Narva (1)

Raimu Hanson
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Komisjoni eest käisid Urmas Klaas (esireas vasakult), Merili Ginter ja Anneli Saro ning Mika Keränen (teises reas vasakult), Alina Pysariuk, Kalle Paas, Karin Bachmann, Berk Vaher, Jaak Kikas ja Erni Kask.
Komisjoni eest käisid Urmas Klaas (esireas vasakult), Merili Ginter ja Anneli Saro ning Mika Keränen (teises reas vasakult), Alina Pysariuk, Kalle Paas, Karin Bachmann, Berk Vaher, Jaak Kikas ja Erni Kask. Foto: Nadja Grizzo/Tartu 2024 tiim

Kümme kultuuriteemadega tihedalt seotud tartlast käisid eile ennelõunal Tallinnas kultuuriministeeriumis, et astuda rahvusvahelise eksperdikomisjoni ette. Nad tutvustasid ennast kui Euroopa kultuuripealinnaks aastal 2024 pürgiva Tartu esindust ning selleks puhuks valminud kandidatuuriraamatut. Komisjon andis pärastlõunal teada, et kandideerima jäävad Narva ja Tartu.

Kohe pärast komisjoni ees käimist teatas kandidatuuriraamatu koostaja Berk Vaher Tartu Postimehele, et tutvustamiseks kulunud poolele tunnile järgnes tund, mille jooksul tuli vastata küsimustele.

Küsimused ja vastused

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles