FC Elva toetab heategevusliku jalgpallimänguga vähihaigete ravi

FOTO: Margus Ansu

Täna kell 13 antakse Elva linnastaadionil avavile esiliiga jalgpallimatšile FC Elva ja Tartu FC Santose vahel. Tegemist pole aga tavalise n-ö reamänguga, vaid kohtumisel on ka heategevuslik mõõde.

Nimelt korraldatakse mängu ajal õnneloosi ning publiku ostetud loosipiletite summa annetavad ettevõtjad Eesti vähiliidule. Näiteks 200 euro eest ostetud loosiga kogutakse annetuseks 400 eurot. 

FC Elva tegevjuht Marek Naaris selgitas, et mõned päevad pärast Heateo kodumängu projekti avalikustamist võttis klubiga ühendust nende pikaajaline toetaja Ihdiander Siida, keda oli väga puudutanud ühe vähihaige naisterahva lugu.

«Siida soov heategevusse panustada oli nii liigutav, et ma ei saanud seda ootele jätta ja soovisin samuti tegutseda. Samal ajal oli Siida jõudnud oma ideest rääkida teisele kauaaegsele toetajale Margus Malkusele, kes selle ideega samuti kaasa tuli,» rääkis Naaris

«Umbes nädala nuputasin, kuidas võiks üritus toimida nii, et sellest saaksid osa ka teised ettevõtjad ja suudaksime koos kokku koguda võimalikult suure toetuse. Meie, FC Elva inimeste teha on väike samm — tulla staadionile ja nautida üritust. Teha oma tavapäraseid tegevusi ja see saab läbi heategevuse kuhjaga tasutud,» lisas Naaris.

Reedese seisuga oli heategevusse panustada soovivaid ettevõtteid kogunenud 13.

Tagasi üles