R, 22.09.2023

Kirjandusfestival algas raamatu kinkimisega

Raimu Hanson
Facebook
Comments
Kadri Hinrikus jagas kirjandusmajas Miina Härma gümnaasiumi kolmanda klassi õpilastele oma raamatut «Katariina ja herned». Nagu tagaplaanil näha, aitasid teda Eesti kirjanduse seltsi liige Kaisa Ling ja Tartu abilinnapea Madis Lepajõe.
Kadri Hinrikus jagas kirjandusmajas Miina Härma gümnaasiumi kolmanda klassi õpilastele oma raamatut «Katariina ja herned». Nagu tagaplaanil näha, aitasid teda Eesti kirjanduse seltsi liige Kaisa Ling ja Tartu abilinnapea Madis Lepajõe. Foto: Sille Annuk

Tartu kirjandusmaja tagatoas olid eile meie linna mõned kirjastused seadnud laudadele ostjaid ootama need raamatud, mis on mõeldud ja tehtud eeskätt noortele ja lastele. Keskpäeval astusid sinna kõrvale saali koolipoisid ja -tüdrukud. Algas Emajõelinna laste- ja noortekirjanduse festival.

Kõrvaltoas raamatutest omavahel kõnelnud Mika Keränen ja Kadri Hinrikus läksid samuti saali. Kui viimanegi laps oli koha leidnud, võttis Eesti kirjanduse seltsi liige Kaisa Ling klaverilt kitarri ja laulis festivali avatuks. Seepeale rääkis lugemise ja ettelugemise vajalikkusest abilinnapea Madis Lepajõe.

Suur sagin

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles