FOTO: Tartu Postimees

Tartu Postimehe toimetus ootab eeloleva kolme nädala vältel ettepanekuid, milline 2017.–2018. aastal Tartus või Tartumaal välja töötatud uudistoode või -teenus vääriks tiitlit aasta toode 2018.

Peatoimetaja Rannar Raba selgitas, et kandidaate on teretulnud esitama nii kliendid kui ka ettevõtjad. «Uutele lahendustele orienteeritud ettevõtlus on elu edenemise alus ja seetõttu oleme võtnud nõuks tänavu leheveergudel esile tõsta meie oma piirkonna tarkade ja ettevõtlike inimeste huvitavaid algatusi. Tahame kiita põnevaid lahendusi, mis ühelt poolt aitavad tugevdada majandust ja teisalt teevad meie elu lihtsamaks või nauditavamaks,» rääkis Raba.

Konkursi tingimused ei tee vahet tooterühmadel – kõik ettepanekud lähevad lõpphääletusel võistlustulle võrdsetel alustel, olgu siis tegu mõne toiduaine, tehnoloogilise vidina, teenuse või millegi sootuks üllatavaga.

Ettepanekud tuleb läkitada koos lühikese põhjenduse ja esitaja kontaktandmetega aadressile maarika.otter@postimees.ee hiljemalt 28. oktoobriks. Samale aadressile on oodatud täpsustavad küsimused konkursi tingimuste kohta.

Tartu Postimehe ja Tartu ärinõuandla žürii valib kuu lõpus kõigi kandidaatide seast välja kümme tugevaimat ning seab need novembris Tartu Postimehe veebilehel rahvahääletusele.

Konkursi aasta toode 2018 võitja saab teatavaks detsembri lõpus Tartu Postimehe vahel ilmuvas ettevõtluskogumikus.