T, 7.02.2023

Täiskasvanute välitreeningud Tartus Anne kanali ääres jätkuvad oktoobriski

Tartu Postimees
Täiskasvanute välitreeningud Tartus Anne kanali ääres jätkuvad oktoobriski
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Välijõusaal Anne kanali ääres.
Välijõusaal Anne kanali ääres. Foto: Ove Maidla

Igal esmaspäeval kell 18.30–20 toimuvad Anne kanali juures välijõusaalis tasuta välitreeningud täiskasvanutele. Selle hooaja viimased treeningud on kavas 1., 8. ja 15. oktoobril.

Välitreeningutele on oodatud nii algajad, kes vajavad esmaseid nõuandeid treeningutega alustamiseks, kui ka edasijõudnud, kes soovivad lisaks jõusaali võimalustele proovida treeninguid vabas õhus. Kõigile osalejatele leitakse võimetekohased harjutused ja sobiv treeningkoormus.

Välitreeningud toimuvad igal esmaspäeval aprillist oktoobrini. Kokku toimuvad treeningud 26 korral ja kestavad kuni 15. oktoobrini. Treeningu ajal kell 18.30–20 on spordiplatsil füsioterapeut, kes õpetab vastavalt osalejate soovidele ja vajadustele kasutama treeningvahendeid, aitab korrigeerida harjutuste sooritust ning nõustab treeningkava koostamisel. Treeningul läbitakse soojendus, põhitreening ja lõdvestus.

Erinevalt eelnevatest aastatest ei pea treeningutele ette registreerima ning huvilised saavad treeninguga liituda jooksvalt. Väga karmide ilmaolude (paduvihm ja äikesetorm) korral jääb treening ära, sellest teavitatakse ka Tartu linna koduleheküljel ja Tartu linna Facebooki lehel.

Tartu linna rahalise toe abil viib treeningud läbi SA Tartu Ülikooli Kliinikumi spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku füsioterapeut Marko Treier.

Märksõnad
Tagasi üles