R, 8.12.2023

Peetri lasteaed avas nädalavahetuse rühma

Greete Palgi
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Möödunud reede hommikul sätiti Peetri kooli lasteaia ühe rühma kasvandikele põlled ette, et küpsetada kaneeline õunakook. Pildil vasakult: Ineta Sepp, Ruudi Eidermann, Emma Tiisler ja Teresa Selliov.
Möödunud reede hommikul sätiti Peetri kooli lasteaia ühe rühma kasvandikele põlled ette, et küpsetada kaneeline õunakook. Pildil vasakult: Ineta Sepp, Ruudi Eidermann, Emma Tiisler ja Teresa Selliov. Foto: Sille Annuk

Kuueaastane Ineta Sepp nentis möödunud reede hommikul, et pole suurem asi lõikaja, kuid hakkis kollast õuna koogi jaoks sellegipoolest edasi. Just selline on üks võrdlemisi tavapärane hommik Tartu luterliku Peetri kooli (TLPK) lasteaias, kus poistel ja tüdrukutel lubatakse küpsetada, hoovis hullata, viltida ja palju muudki teha. Tänavu septembrist on lapsed oodatud lasteaeda aga ka nädalavahetustel.

Lasteaia õppejuht Külvi Teder selgitas, et juba möödunud aastal märkisid mõned lapsevanemad, et sooviks last aeg-ajalt õpetajate hoole alla jätta just nädalavahetusel. «Näiteks turvatöötajad, kultuuriinimesed, ettevõtjad ning meditsiinis või teeninduses hõivatud inimesed peavad ikka ja jälle nädalavahetuseti töötama. Seega on loogiline, et mõni lasteaed on vastavalt nende vajadusele avatud ka puhkepäevadel,» lisas nädalalõpurühma arendusjuht Maris Meus.

Pildil őppealajuhataja Külvi Teder.
Pildil őppealajuhataja Külvi Teder. Foto: Sille Annuk
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles