Peetri lasteaed avas nädalavahetuse rühma

Möödunud reede hommikul sätiti Peetri kooli lasteaia ühe rühma kasvandikele põlled ette, et küpsetada kaneeline õunakook. Pildil vasakult: Ineta Sepp, Ruudi Eidermann, Emma Tiisler ja Teresa Selliov.

FOTO: Sille Annuk

Kuueaastane Ineta Sepp nentis möödunud reede hommikul, et pole suurem asi lõikaja, kuid hakkis kollast õuna koogi jaoks sellegipoolest edasi. Just selline on üks võrdlemisi tavapärane hommik Tartu luterliku Peetri kooli (TLPK) lasteaias, kus poistel ja tüdrukutel lubatakse küpsetada, hoovis hullata, viltida ja palju muudki teha. Tänavu septembrist on lapsed oodatud lasteaeda aga ka nädalavahetustel.

Tellijale Tellijale

Lasteaia õppejuht Külvi Teder selgitas, et juba möödunud aastal märkisid mõned lapsevanemad, et sooviks last aeg-ajalt õpetajate hoole alla jätta just nädalavahetusel. «Näiteks turvatöötajad, kultuuriinimesed, ettevõtjad ning meditsiinis või teeninduses hõivatud inimesed peavad ikka ja jälle nädalavahetuseti töötama. Seega on loogiline, et mõni lasteaed on vastavalt nende vajadusele avatud ka puhkepäevadel,» lisas nädalalõpurühma arendusjuht Maris Meus.

Pildil őppealajuhataja Külvi Teder.

FOTO: Sille Annuk

Tagasi üles
Back