Tähtverelased kogusid elevantidele kärutäie ubinaid

Eili Arula
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ingeri maja hoovis seisis laupäeval järelkäru, mis täitus päeva jooksul õunakastidega. Homme jõuavad need Tallinna loomaaeda elevantidele nosimiseks. 
Ingeri maja hoovis seisis laupäeval järelkäru, mis täitus päeva jooksul õunakastidega. Homme jõuavad need Tallinna loomaaeda elevantidele nosimiseks. Foto: Sille Annuk

Nädalavahetusel muutus Tähtvere linnaosa kodukohvikute päevaks, mille au ja uhkus olid õunad. Juba kolmandat aastat koguvad tähtverelased linnaosapäevadel õunu Tallinna loomaaia elevantidele. Kuna tegu on erakordselt hea õuna-aastaga, täitus ingeri maja hoovis seisnud auto järelhaagis laupäeval kiiresti õunakastidega.

«Lugesime kokku, et haagisesse kogunes 60 õunakasti, see sai silmini täis,» selgitas Tähtvere linnaosapäevade peakorraldaja Sten Weidebaum, kes viib õunakoorma Tallinna loomaaeda homme hommikul.

Lisaks õuntele panid tähtverelased kärusse elevantidele nosimiseks ka kõrvitsaid. Ühe neist sättis kärusse Eva Roosaar.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles