Metallica Tartu kontserdi majutuse piletimüük peaks varsti algama
Oluliselt täiendatud kell 17.17!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Metallica esineb uuel suvel Tartus.

FOTO: Andrew Kelly / REUTERS

Piletilevi kodulehel avaldati eile info, et Metallica glämpingu ehk kontserdi majutuspiletite müük algab 29. septembri hommikul kell 10. Glämpingu toimumisajaks oli Piletilevis märgitud 17.-19. juuli. 

Laupäeva hommikuks oli üritus Piletilevi kodulehelt eemaldatud. Piletilevi juhataja Jaanus Beilmann ütles, et müügiinfo avalikustati töötaja näpuvea tõttu. Ta lisas, et pileteid ei hakata müüma sel kuupäeval, mis Piletilevi müügikuulutuses kirjas. Beilmann ei soovinud kommenteerida, millal Metallica glämpingu piletid müüki lähevad. 

Piletilevi kuulutuses oli märgitud teenusepakkujaks osaühing Glamping Club, mille juhataja Risto Oitmaa ei soovinud kommenteerida, kas ja millal nad pidulisi Raadi lennujaama lähistel majutavad. Ettevõtte kodulehel on kirjas, et nad pakuvad üritustel hotellitoa mugavust telgis. Telkides on lisaks vooditele ka valgustus, põrandatel vaibad ja öökapid ning laud. ​

Tartu Postimees kirjutas 19. septembril, et järgmisel suvel esineb Tartus Eesti Rahva Muuseumi (ERM) taga endisel sõjaväelennuväljal legendaarne hevimuusikabänd Metallica.

Kavakohaselt kerkib lava ERMi B-sissekäigu ette ning muusikasõpradele eraldatakse kaasaelamiseks avar ala kunagise Raadi sõjaväelennuvälja maandumisrajale.

Tagasi üles