P, 4.12.2022

Noorte maadlejate hooaeg algas Võrus

Tartu Postimees
Noorte maadlejate hooaeg algas Võrus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tartu Kalev-Englase maadlejad Võrus.
Tartu Kalev-Englase maadlejad Võrus. Foto: Erakogu

Laupäeval peeti Võru spordihoones olümpiavõitja Eduard Pütsepa 42. mälestusvõistlused, millega algas ühtlasi uus maadlushooaeg. Kohal olid Venemaa, Leedu, Läti ja Eesti maadlusnoored. Võisteldi Kreeka-Rooma maadluses ja naiste vabamaadluses.

Tartu oli 164 maadleja konkurentsis esindatud seitsme sportlasega. Esikohad noppisid tüdrukute vabamaadluses Kathy Carmela Klassen (EMÜ SK), Karlis Ander All (Tartu Kalev-Englas) ja kadettide vanuseklassis Max Hristjuk (Tartu Kalev-Englas). Pronksmedali võitsid Mihkel Mattias Jakoby (EMÜ SK) ja kadettide vanuseklassis Georg Kristerson (Tartu Kalev-Englas) ning Dan Ronald Lokk (Tartu Kalev-Englas).

Võistluste lõpus peeti ka sõprusmatš tartlase Max Hristjuki ja Leedu maadleja Vilius Adomaviciuse vahel. Samad maadlejad kohtusid juunis peetud õpilaste Euroopa meistrivõistlustel, leedukal õnnestus siis võita punktidega 6:3, millega tagas endale võimaluse maadelda pronksmedalile. Korduskohtumises Võrus Hristjuk vastasele aga võimalust ei andnud ja võitis skooriga 5:0. 

Märksõnad
Tagasi üles