Zen klubi judokad võidutsesid turniiridel

Ines Kütt ja Merlyn Tähe medalitega.
Ines Kütt ja Merlyn Tähe medalitega. Foto: Mati Tähe

Spordiklubi Zen noored judokad käisid  kolmel kaalukal võistlusel, kus saavutati märkimisväärsed tulemusi.

Narvas (10.09) peetud suurel rahvusvahelisel judoturniiril oli esindatud 6 riigi esindajad, kokku 400 osalejat. Meilt võitsid esikoha Ines Kütt (C-kl, -32kg, Forseliuse Gümnaasium) ning Merlyn Tähe (B-kl, -48kg, Võnnu KK), III koha saavutas Tarmo Erik Torbek (C-kl, +60, Forseliuse Gümnaasium), IV koht   Jan Marcus Mõtus (B- kl, +73kg, Descartes`i Lütseum)

Riia (25.10) Olümpiakeskuses toimunud C-klassi rahvusvahelisel turniiril võitis kõiki oma vastaseid ipponiga taas Ines Kütt (-32kg), Tarmo Erik Torbek saavutas jälle III koha.
Riia võistlusega samal ajal toimus juunioride rahvusvaheline turniir Poolas, kus Eerik Kõuts saavutas kehakaalus -90 kg II koha ning Ülo-Sverre Seppa  -81kg  7.koha 31 võistleja hulgas
Nädalavahetusel Tartus (01.10.11) toimunud noorte rahvusvahelisel judoturniiril olid võidukad Tartu judoklubi Zen  noored, kes saavutasid B-klassis ka võistkondliku esikoha
Kehakaalus -48 kg võitis esikoha  Võnnu KK õpilane Merlyn Tähe, +73kg raskekaalu poiste seas oli parim Jan Marcus Mõtus Descartes´i Lütseumist, II koha saavutas Hans Peedo Kivilinna Gümnaasiumist.
C-klassi noortest võitis oma kehakaalus -32 kg esikoha Forseliuse Gümnaasiumi õpilane Ines Kütt.
D-klassi noortest võitis esimese koha Raatuse Gümnaasiumi õpilane Liana Tsopei (+40kg), II koha saavutasid -27kg Artur Jermejev, -40kg  Vesso Virginia (Waldorf kool), -32 kg Mari Liis Reemets (Kesklinna kool), poiste -25 kg saavutas III koha Sander Aavik.
Tartu Do judokatest võitsid esikoha D kl-32 kg Alina Tsvetkova, -30 kg Joonatan Kaldmaa.