T, 26.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Teod ja karbid õpetavad

Facebook
Comments

Tartu Keskkonnahariduse Keskus andis välja uue aktiivõppe abimaterjali, mis õpetab loodust tundma tigude ja karpide maailma kaudu.

Trükis «Teod ja karbid õpetavad» on mõeldud loodusõppe mitmekesistamiseks õpetajatele, looduse vahendajatele ja retkejuhtidele. Selles olevad vaatlused, praktilised tööd ja mängud võimaldavad tutvust teha elurikkuse erinevate tahkudega tigude ja karpide maailma kaudu.

Kasutatavate materjalide ja vahendite loetelu ning lisade abil on juhendajatel võimalik praktilisi töid ja mänge iseseisvalt korraldada. Trükisele lisaks on koostatud Power Pointi esitlus «Teod ja karbid meie looduses», mis annab illustreeriva lühiülevaate tigudest ja karpidest.

Õppematerjali tutvustatakse 8. septembril Tartus Dorpati konverentsikeskuses keskkonnahariduse infopäeval, mida korraldab keskkonnaamet ja mille kohta saab teavet www.keskkonnaamet.ee. Õppematerjali trükiversiooni jagatakse koolidele ja loodushariduskeskustele.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles