Ansambel Dagö toob Antoniuse õue suve

Laulab ja mängib ansambel Dagö.

FOTO: Mihkel Maripuu

Täna õhtul algab kontserdisarja «Muusikasuvi Antoniuse õues» seitsmes hooaeg. Esimesena on kuulajate ees ansambel Dagö, kokku on augusti lõpuni kümme muusikaõhtut. Avakontserdi eel teevad uksed lahti Antoniuse õue stuudiod ja degusteerida saab kodumaiseid käsitööjooke.

Muusikasuve kontserdid toimuvad augusti lõpuni igal neljapäeval algusega kell 20. Korraldajate sõnul on tänavune kava kokku pandud nii, et leiduks midagi igale maitsele  – repertuaar ulatub kaunist klassikast tuntud pop- ja rokkmuusikani.

Juulis tulevad kuulajate ette džässitalent Kadri Voorand, Hendrik Sal-Saller Smilersi hittidega, kitarrivirtuoosid Donato D’Antonio Itaaliast ja Tiit Peterson Eestist, kavaga Argentina tangodest põhjamaise etnodžässini esinevad Villu Veski, Tiit Kalluste ja Taavo Remmel.

Augustis astuvad üles Vladislav Koržets ja Riho Sibul, Jäääär, Jaan Tätte ja Tanel Padar Blues Band ning muusikasuve lõpetab Liisi Koikson oma parimate lugudega läbi aegade.

Kontsertidesarja «Muusikasuvi Antoniuse õues» avakontsert on täna, 28. juunil kell 20. Tund varem avanevad Antoniuse õues köösneristuudio, etnokudumitega Etnowerk, Helen Valk-Varavini stuudio, Alton, nahastuudio, Xaos, kübarastuudio, Teenu stuudio.

Tagasi üles