Nõos peeti Tartumaa maakaitsepäeva

Täna, võidupühal algas kell 13 Nõo vallamaja juures Tartumaa maakaitsepäev. Traditsiooniliselt olid kavas Politsei- ja Piirivalve- ning Päästeameti korraldatud etteasted. Samuti oli huvilistel võimalik tutvuda Kaitseliidu relvastuse ja tehnikaga ning imetleda sai vanade autode näitust.

«Läks väga hästi, kohale tuli kuskil paar tuhat inimest. Kõik, mis plaanitud, sai ilusti ära tehtud,» ütles Kaitseliidu Tartu maleva teavitustöö spetsialist Sander Silm. «Sel aastal jäid meelde just Elva valla vabatahtlikud vetelpäästjad, kes demonstreerisid oma koeri. See oli inimeste vaieldamatu lemmik.»

Naiskodukaitse korraldas heategevusliku loterii ja pakkus sõdurisuppi. Põnevaks kujunesid soomukite näidislahing ja Tallinnas presidendi läidetud võidutule pidulik vastuvõtmine. Maakaitsepäev jätkub Nõo valla jaanipeoga kell 19 ja selle tõmbab käima laulja Üllar Jörberg. Õhtu peaesineja on ansambel Kolumbus Kris.

Sel aastal jäid meelde just Elva valla vabatahtlikud vetelpäästjad, kes demonstreerisid oma koeri. See oli inimeste vaieldamatu lemmik, ütles Tartu maleva teavitustöö spetsialist Sander Silm.
Tagasi üles