Volikogu tegi komisjoni ulaka aseesimehe ametist lahti

Eili Arula
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Terje Rudissaar sõnas juba pärast umbusaldamist, et suure tõenäosusega valitakse ta sellele kohale tagasi.
Terje Rudissaar sõnas juba pärast umbusaldamist, et suure tõenäosusega valitakse ta sellele kohale tagasi. Foto: Riina Mägi

Neljapäeva õhtul peetud Jõgeva vallavolikogu erakorralisel istungil oli päevakorras volikogu eelarvekomisjoni aseesimehe Terje Rudissaare umbusaldamine. Rudissaarele heitis osa volinikke ette ebaviisakat käitumist komisjoni istungitel. Enne eilset umbusaldushääletust läks veel volikogu saalis vallavolinike vahel ka korralikuks sõneluseks, et mitte öelda ärapanemiseks.

On üsna erakordne, et umbusaldust avaldatakse mõne volikogu komisjoni aseesimehele ning veel ebatavalisem on asjaolu, et umbusalduse avaldamise põhjus on vallavoliniku ebaviisakas käitumine.

Jõgeva vallavolikogu eelarvekomisjoni aseesimehele Terje Rudissaarele esitatud umbusaldusavalduses seisis, et Rudissaar eirab süstemaatiliselt komisjoni istungil elementaarseid käitumis- ja viisakusreegleid, segab vallaametnike ettekannetele ja eelarvekomisjoni liikmete küsimustele ning sõnavõttudele vahele.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles