L, 9.12.2023

Tartu uurib linlaste abiga keskkonnaprobleeme

Risto Mets
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ühe Tartu keskkonnaprobleemina tõstatavad linlased uuringus kindlasti üleajavate pakendikonteinerite küsimuse.
Ühe Tartu keskkonnaprobleemina tõstatavad linlased uuringus kindlasti üleajavate pakendikonteinerite küsimuse. Foto: Sille Annuk

Cumulus Consulting OÜ küsitleb Tartu linnavalitsuse tellimusel inimesi. Uuringu «Tartlane ja keskkond 2011» küsitlus on planeeritud ajavahemikku 24. mai - 20. juuni.


Uuringuga soovib linn välja selgitada, kuidas hindavad tartlased oma elukeskkonda ning missugune on linlaste keskkonnaalane käitumine, arvamused ja hoiakud. Samuti soovib linnavalitsus elanike abiga tuvastada olulisemad Tartu keskkonnaprobleemid, et asuda neid kõrvaldama, vahendas linnavalitsuse pressiesindaja.

Kuna sarnast keskkonnaalast küsitlust korraldatakse juba neljandat korda, siis on plaanis analüüsida ka seda, kuidas on elanike hinnangud, arvamused, keskkonnaalane käitumine ja hoiakud aastatega muutunud.

Linnavalitsus loodab küsitlusvalimisse sattunud tartlaste mõistvale suhtumisele ja aktiivsele osalemisele.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles