Tartu ja Nõo noored sulgpallurid võitsid Eesti meistrivõistlustelt kamaluga medaleid

Noored sulgpallurid võistlesid Pärnus Eesti meistrivõistluste medalite nimel.

FOTO: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Nädalavahetusel toimusid Pärnu spordihallis Eesti noorte sulgpallimeistrivõistlused. Tartu ja Tartumaa sportlased näitasid suurepärast taset, võites lõviosa jagamisele läinud medaleist.

Tõsi, selles pole ka midagi üllatavat, arvestades tõsiasja, et 127 osalejast koguni 90 esindasid Tartu ja Tartumaa klubisid. Triitoni sulgpalliklubi lähetas võistlustele 76, Nõo sulgpalliklubi 9, Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi 3 ja Tartu Kalev 2 sportlast.

Kolmekordseks Eesti meistriks tulid Hannes Hani (Triiton) U13 vanuseklassis, Oskar Männik (Nõo) U15 vanuseklassis ning Ramona Üprus (TÜ ASK), kes saavutas kaks kulda U15 ning ühe kulla U17 vanuseklassis.

Esikolmikud

U17

Tüdrukud, paarismäng

1. Kirke Karolin Heiter/Arina Krõlova (Nõo SK/Tallinna sulgpalliklubi)

2. Laura Martinson/Mariliis Pärn (Triiton)

3. Andra Mai Hoop/Valeria Vassiljev (Triiton)

Poisid, paarismäng

1. Artur Ajupov/Hans Kristjan Pilve (Triiton)

2. Markus Kivistik/Christopher Silbaum (Tallinna sulgpallikool/Triiton)

3. Carlo Antonio Fogelberg/Martti Meen (Pärnu sulgpalliklubi)

Segapaarismäng

1. Artur Ajupov/Ramona Üprus (Triiton/TÜASK)

2. Hans Kristjan Pilve/Arina Krõlova (Triiton/Tallinna Sulgpallikool)

3. Rain Pärna- Laura Martinso (Triiton)

Tüdrukud, üksikmäng

1. Arina Krõlova (Tallinna sulgpallikool)

2. Kirke Karolin Heiter (Nõo)

3. Valeria Vassiljev (Triiton)

Poisid, üksikmäng

1. Hans Kristjan Pilve (Triiton)

2. Artur Ajupov (Triiton)

3. Christopher Siilbaum (Triiton)

U15

Tüdrukud, paarismäng

1. Catlyn Kruus/Ramona Üprus (Triiton/TÜASK)

2. Johanna Violet Meier/Liisbet Sugasep (Triiton)

3. Karmen Ilves/Karoliine Inselberg (Triiton)

Poisid, paarismäng

1.Oskar Männik/Rannar Zirk (Nõo SK)

2. Mihkel Mart Liim/Gregor Rämmal (Triiton)

3. Anton Berik/Martin Grigorovitš (Triiton)

Segapaarismäng

1. Oskar Männik/ Johanna Violet Meier (Nõo/Triiton)

2. Rannar Zirk/Liisbet Sugasep (Nõo SK/Triiton)

3. Mihkel Mart Liim/Karmen (Ilves-Triiton)

Tüdrukud, üksikmäng

1. Ramona Üprus (TÜASK)

2. Catlyn Kruus (Triiton)

3. Liisbet Sugasep (Triiton)

Poisid, üksikmäng

1. Oskar Männik (Nõo SK)

2. Rannar Zirk (Nõo SK)

3. Gregpr Rämmal (Triiton)

U13

Tüdrukud, paarismäng

1. Kadi Ilves/Marta Emili Teller (Triiton)

2. Heili Merisalu/Kerttu Voore (Nõo SK)

3. Annabel Rohtla/Meribel Rohtla (Triiton)

Poisid, paarismäng

1. Hannes Hani/Daniel Kornejev (Triiton)

2. Oliver Sokk/ Tregert Gustav Värv (Triiton/TÜASK)

3. Oliver Hani/Karl Aksel Männik (Triiiton/Nõo SK

Segapaarismäng

1. Hannes Hani/Elisaveta Berik (Triiton)

2. Daniel Kornejev/ Marta Emili Teller (Triiton)

3. Tregert Gustav Värv/ Kerttu Voore (TÜASK/Nõo)

Tüdrukud, üksikmäng

1. Elisaveta Berik (Triiton)

2. Emili Pärsim (Triiton)

3. Kerttu Voore (Nõo SK)

Poisid, üksikmäng

1. Hannes Hani (Triiton)

2. Rene Leeman (Tallina Sulgpallikool)

3. Tregert Gustav Värv (TÜASK)

U11

Poisid, üksikmäng

1. Oliver Hani (Triiton)

2. Marti Joost (Nõo)

3. Rasmus Roogsoo (Triiton)

Tüdrukud, üksikmäng

1. Emilia Shapovalova (Tartu Kalev)

2. Laura-Liis Kale (Tallinna Sulgpallikool)

3. Diana Baranova (Triiton)

Loe ka neid

Tagasi üles