Tartu valla vibulaskurid kerkisid Saksamaal ja Lätis pjedestaalile

Tartu Postimees
Alexandra Põllumäe.
Alexandra Põllumäe. Foto: Erakogu

Tartu valla spordikooli vibulaskurid on veebruaris saavutanud mitmeid auhinnalisi kohti.

Alexandra Põllumäe võistles 17. veebruaril Saksamaal Tübingenis rahvusvahelisel turniiril. Sportvibu naiste klassis saavutas ta eelringides 288+272 silma, mis andis talle kohamatšideks kolmanda asetuse. Kolmanda koha sai Põllumäe ka kokkuvõttes.

16.-18. veebruaril toimusid Lätis Ventspilsis Balti sisemeistrivõistlused, kus osalesid ka Emily Hõim ja Märt Oona.

Hõim saavutas plokkvibu naiskonnavõistluses koos Lisell Jäätma ja Meeri-Marita Paasiga kulla, kusjuures kullamatš võideti nende enda püstitatud Euroopa rekordi kordamisega.

Individuaalselt lasi Hõim uued isiklikud rekordid, kuid see ei olnud medaliks piisav ja tal tuli leppida neljanda kohaga.

Märt Oona võitis sportvibu meeskonnavõistluses koos Mihkel Tomsoni ja Pearu Jakob Ojamäega hõbemedali. Individuaalselt lõpetas ta 17. kohaga.