L, 28.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vanemuises algab esmaspäeval piletisadu

Vanemuises algab esmaspäeval piletisadu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
30% soodustus kehtib ka Tallinnas toimuvate «Hüljatute» etenduste piletitele.
30% soodustus kehtib ka Tallinnas toimuvate «Hüljatute» etenduste piletitele. Foto: Margus Ansu

Vanemuise teater korraldab 8.-10. jaanuarini kõigile 148. hooaja piletitele soodusmüügi. Tartus ja kõikjal üle Eesti toimuvate Vanemuise etenduste piletid on vähemalt 30% soodsamad.

Paljud piletid on esmaspäevast kolmapäevani kestva piletisaju ajal veelgi parema hinnaga. Samuti on igal Piletisaju päeval eriti soodne päevapakkumine, mille saab soetada nii kassast kui ka internetist. Suure maja kassas ootab piletiostjaid ka traditsiooniline loosiratas.

Sooduspiletid on saadaval kodulehel www.vanemuine.ee. Internetist ostes palutakse soodustuse saamiseks kindlasti valida rippmenüüst hinnaklass «Piletisadu» «Tavahind» asemel. Samuti saab pileteid soetada Vanemuise teatri kassades ja piletite müügikohtades üle Eesti.

Piletisaju soodushinnad kehtivad mujalgi Eestis toimuvatele Vanemuise külalisetendustele: Tallinnas, Jõhvis, Pärnus, Paides. 30% soodustus kehtib näiteks Tallinnas toimuvate «Hüljatute» ja «Mamma Mia!» etenduste piletitele.  

Soodustusi ei liideta – korraga saab kasutada kas Piletisaju hinda või mõnda muud kehtivat soodustust. Meeles tasub pidada, et kampaania soodushind ei laiene varasematele broneeringutele ega kehti etendustele Teatri Kodus.

Tagasi üles