Udo Sulp võitis Tartu lahtised meistrivõistlused bowlingus

Udo Sulp.
Udo Sulp. Foto: Erakogu.

Nädalavahetusel peeti Forselius Bowling klubi Eedeni saalis tänavused Tartu lahtiste  meistrivõistluste finaalmängud.

Finaalidesse pääsesid kahe nädala jooksul toimunud eelvõistluste 20 paremat meest ja 12 paremat naist.

Poolfinaalid algasid varahommikul. Iga mängubloki järel selekteeriti välja parimad, kes said jätkata. Õhtuks  pääsesid finaali 4 tugevamat meest ja 4 naist. Mänguformaadiks oli shoot-out ehk iga sarja järel pidi nõrgima tulemuse visanud võistlema lahkuma.

Tartu meistritiitel jäi seekord Tartu. Pingelises heitluses tuli võitjaks põline tartlane, kahekordne seenioride Euroopa meisterUdo Sulp, kelle kolm viimast finaalsarja olid 215, 255 ja 265.

Teise koha saavutas Aivar Leinemann Tallinnast ja kolmas oli Vallo Lees Tartust.

Naistest läks esikohtJelena Bugrovale Tallinnast, teine koht Riina Lõhmusele Pärnust ja kolmas Annely Ritsonile Viljandist.

Võistlustel osales kokku ligi 60 parimat bowlingumängijat üle Eesti.