Tartu Laululaval kõlavad telesaatest tuntuks saanud duetid

Kelly Olesk
, Tartu Postimehe suvereporter.
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Täna esineb Tartu Laululaval teiste seas ka Koit Toome
Täna esineb Tartu Laululaval teiste seas ka Koit Toome Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Täna hakkavad Tartu Laululaval kõlama telesaates «Laula mu laulu» vaatajate südamed võitnud muusikapalad. Esitusele tulevad muuhulgas laulud nagu «Karikakar», «Sunflowers», «Sa ju tead», «Legendaarne», «Torm» ja paljud teised. Suve tuuri produtsendi Villu Veedla sõnul näeb kindlasti ka üllatusduette lugudega, mis saates ei kõlanud, aga mis nende artistide esituses publiku südamed juba võitnud.

Suve tuuri produtsent Villu Veedla ütles, et täna õhtul on oodata umbes 4000 inimest. Ka eile Viimsis Vabaõhumuuseumi õuel toimunud kontserti külastas 4000 inimest. Veedla sõnul on rahval ürituse vastu huvi väga suur ning ka eile toimunud kontserdi õu oli rahvast pungil. «See intiimsus ja energia, mida artistid neid lugusid vabaõhulavadel esitades väljendavad, on palju ehedam ja võimsam kui teleriekraani vahendusel,» sõnas «Laula mu laulu» muusikaline juht Tomi Rahula.

Lisaks artistidele, kes põhikoosseisu kuuluvad, on igal laval ka külalisesineja. Külalistele esinevad Tanel Padar, Getter Jaani, Koit Toome, Liis Lemsalu, Ott Lepland ja Ines. Täna Tartu Laululaval astub külalisesinejana üles ka Maarja-Liis Ilus. Viimsis oli külalisesinejaks Jaan Pehk ning Viljandis saab kaasa elada Jaagup Kreemile.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles