iDeal kampaania

Loomekeskus ootab oksjonile noorte kunstnike töid

Tartu loomemajanduskeskus ja partnerid on taas korraldamas Tartu noore kunsti näitust ja oksjonit, kuhu sel korral oodatakse kunstnikke ise oma töid esitama. Varasematel oksjonitel pani valiku kokku kuraator.


Oksjonile ja sellele eelnevale näitusele on oodatud kõik kunstnikud, kes tunnevad sidet Tartuga ning tunnevad end noorena. Üks kunstnik võib esitada rohkem kui ühe töö ning kasutada võib kõiki tehnikaid, vahendas linnavalitsuse pressitalitus.

Tööde loomisel võib ammutada inspiratsiooni teemast «Best of…». Seda teemat võivad kunstnikud arendada oma äranägemisel, kuid korraldajad eeldavad kunstnikelt head kunstilist taset ja isikupärast käekirja. Samuti peavad kõik tööd olema korralikult vormistatud.

Tartu noore kunsti näitusel ja oksjonil osalemiseks tuleb autoritel tuua oma teosed Tartu loomemajanduskeskusesse (Kalevi 13) hiljemalt 1. aprilliks. Tööd tuleb tuua Loov galeriisse ja varustada need autori nime ja kontaktide ning töö müügihinnaga.

Toodud tööde hulgast valib näituse ja oksjonitööd välja komisjon, kuhu kuuluvad Tartu loomemajanduskeskuse, Tartu Kunstnike Liit, Y-galerii ja Loov galerii esindajad ning kutsutud eksperdid.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles