L, 23.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kunstitudengite fantaasia: all tšillid, üleval tornis grillid

Risto Mets
Facebook
Comments
Aasta aega kavandatud, disainitud ja ümber disainitud vaatetorn-puhkekoda sai valmis kolmapäeva õhtul. Emajõest kõigest mõne sammu kaugusele püstitatud konstruktsioon on kinnitatud betoonist vaiadele, et suurvesi seda ära ei viiks.
Aasta aega kavandatud, disainitud ja ümber disainitud vaatetorn-puhkekoda sai valmis kolmapäeva õhtul. Emajõest kõigest mõne sammu kaugusele püstitatud konstruktsioon on kinnitatud betoonist vaiadele, et suurvesi seda ära ei viiks. Foto: Margus Ansu

Eesti kunstiakadeemia üliõpilased jõudsid vaatetorni rajamisega laudtee ehitajatest ette. Tornini viiv 2,5-kilomeetrine tee avatakse alles juuli lõpus.

Oma eesmärgi see täidab, sest kaitseb tuule ja vihma eest, välja näeb ehitis samuti põnev, tõdes riigimetsa majandamise keskuse (RMK) külastuskorraldusosakonna Lõuna-Eesti piirkonna juhataja Tarmo Denks. «Vari», nagu viitab taiese nimi, mängib kahekorruselise puitsõrestiku vahel valgusega ning loob vaatemängu.

Kulus aasta

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles